Salon Urody Dotyk Piękna - Tomice, Wadowice, Zator

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny to doskonały sposób na podkreślenie swojej urody. Aby jednak wyglądał efektownie a zarazem naturalnie, wymaga wprawnej ręki, fachowej wiedzy oraz doświadczenia. Rezultat zabiegu jest trwały, dlatego metoda i bezpieczeństwo wykonania mają ogromne znaczenie. Chcesz wykonać makijaż permanentny? Wybierz metodę Contur Make-up Long Time Liner stosowaną w Dotyku Piękna przez licencjonowaną linergistkę Joannę Stańco, która zdobywała swoją wiedzę i umiejętności w kraju i zagranicą. Makijaż wykonany tą metoda jest perfekcyjny i doskonale podkreśla naturalne piękno nie tworząc wrażenia sztuczności. Gwarantuje Ci wspaniały efekt oraz całkowite bezpieczeństwo.

Dowiedz się więcej o makijaży permanentnym!


LiporadiologiaLiporadiologia to skuteczna technologia nieinwazyjnego kształtowania i modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz likwidowania cellulitu. Zabieg wykonujemy w naszych Salonach w Tomicach oraz w Wadowicach na ul. Wadowity przy użyciu najnowszego urządzenia do intensywnej walki z niedoskonałościami sylwetki. Zabiegi mogą być przeprowadzane właściwie na wszystkich częściach ciała.

Dowiedz się więcej o liporadiologii!


Zabiegi na twarz marki Dermalogica
Dermalogica powstała 28 lat temu w Los Angeles i obecnie stanowi przykład światowego lidera wśród profesjonalnych marek kosmetycznych. Jest dostępna tylko w wybranych ośrodkach Spa, gabinetach kosmetycznych oraz instytutach medycyny estetycznej, których personel został dokładnie przeszkolony. W Salonach Urody Dotyk Piękna można zaopatrzyć się w ekskluzywne produkty Dermalogica oraz skorzystać z profesjonalnej pielęgnacji gabinetowej.

Dowiedz się więcj o pielęgnacji Dermalogica!


Stylizacja paznokci
Stylizacja paznokci nie jest związana jedynie z nadaniem im idealnego kształtu, ładnego wyglądu, koloru czy zdobień. Należy pamiętać że nieodzownie wiąże się ona z przestrzeganiem wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny. Stosowanie dezynfekcji narzędzi przy pomocy odpowiednich środków chemicznych, następnie używanie autoklawu do ich sterylizacji oraz wykorzystywanie produktów jednorazowego użytku sprawia, że zabiegi takie jak manicure, pedicure, hybrydy, żele, tipsy itp... są dla Klienta w pełni bezpieczne i komfortowe. Dzięki temu Klienci naszych Salonów mogą czuć się pewnie, zdrowo i bezpiecznie przy każdym zabiegu. 

Dowiedz się więcej o stylizacji paznokci!


Karboksyterpia
Rewitalizacja skór cudownym gazem... Karboksyterapia to najnowsza i przełomowa metoda oparta na wykorzystaniu dobroczynnych właściwości dwutlenku węgla dla poprawienia wyglądu i kondycji skóry. Ta nowoczesna, sprawdzona i pewna technika stosowana jest w Salonach Urody Dotyk Piękna na obszary skóry wymagające pełnej odbudowy i rewitalizacji zarówno na okolicę twarzy, jak i całego ciała.

Dowiedz się więcej o Karboksyterapii na twarz oraz na ciało!


Zabiegi AroshaPielęgnacja AROSHA sprawi, że będziesz dumna ze swojego ciała. Dzięki specjalistycznej formule, jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała, kosmetyki te tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry. AROSHA jest jedyną światową marką mającą w swej ofercie tak szeroką gamę produktów, składającej się z różnego rodzaju preparatów oraz dwóch linii bandaży – przeznaczonych do zabiegów na ciało. 

Dowiedz się więcej o bandażach Arosha!


Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym
Osocze wykorzystywane do zabiegu mezoterapii pochodzi od pacjenta, któremu wykonuje się zabieg. W Dotyku Piękna zabieg ten wykonuje się w celu odmładzania i profilaktyki przeciwstarzeniowej przede wszystkim w okolicy twarzy, szyi, dekoltu, dłoni. W okolicy skóry owłosionej głowy z kolei dla poprawy gęstości i jakości włosów, zatrzymania łysienia i stymulacji odrostu włosów. Mezoterapia ta znalazła także zastosowanie jako kuracja  niwelująca blizny i rozstępy, zwłaszcza w połączeniu z innymi zabiegami na ciało. Osocze może być także stosowane dla poprawy regeneracji skóry po pilingach chemicznych, laseroterapii czy innch zabiegach medycyny estetycznej.

Dowiedz się więcej o osoczu bogatopłytkowym!


Terapia wodorowa


Poznaj niezwykłe właściwości wody wodorowej poprzez zabieg oczyszczenia i dogłębnego nawilżenia skóry. Główne zastosowanie przełomowego urządzenia HYDRO CLEAN to przede wszystkim zabiegi na twarz dające działanie: antyoksydacyjne, oczyszczające, złuszczające, rewitalizujące, odmładzające, odświeżające, silnie regenerujące, dogłębnie nawilżające,rozświetlające i stymulujące. 

Dowiedz się więcej o terapii wodorowej!


Lifting rzęsInnowacyjny zabieg liftingu rzęs wykorzystuje wiele metod, aby dodać wyrazistości Twojemu spojrzeniu:
LIFTING - unosi, podkręca, uwydatnia
BOTOX - wzmacnia, pogrubia, utrwala
LAMINACJA - pogrubia, regeneruje, nabłyszcza
HENNA - nadaje ciemny kolor
Tyle korzyści dla Twoich naturalnych rzęs w jednym zabiegu! Efekt utrzymuje się nawet do 3 miesięcy.